Patryk

← Zobacz wszystkich instruktorów

Patryk

instruktor +48 698 429 800

Z nartami biegowymi jestem związany od 2008 roku.

Seria sukcesów naszej najlepszej biegaczki – Justyny Kowalczyk spowodowała, że stały się moją pasją, z którą nie mogę rozstać się do dnia dzisiejszego.

Chętnie pogłębiam wiedzę na temat treningu sportowego, nauczania techniki czy serwisu nart.

W 2019 roku uzyskałem uprawnienia Instruktora Narciarstwa Biegowego Polskiego Związku Narciarskiego. Posiadam również uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej Narciarstwa Zjazdowego zdobyte na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach – kierunek Wychowanie Fizyczne.

Obecnie kontynuuje studia na katowickim AWF-ie na kierunku Zarządzanie Organizacjami Sportowymi i Turystycznymi.

Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, Biegu Piastów oraz różnorodnych zawodów na nartach biegowych, nartorolkach, w biegach górskich i ulicznych.

Jestem mieszkańcem Jedliny-Zdroju nieopodal Wałbrzycha, aczkolwiek często można spotkać mnie zimą czy latem w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach, gdzie czuję się jak w domu.

Styl, którym Państwo chcą nauczyć się biegać nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Klasyczny? Łyżwowy? Zapraszam na lekcję ze mną!!!